oprawa

Miękka i twarda oprawa prac stanowi ważny element naszej oferty. Oprawy wykonujemy na miejscu. Czas trwania usługi wynosi ok. 5 minut i jest uzależniony od liczby oczekujących klientów.

 

TWARDA OPRAWA KANAŁOWA PRAC      

Kolorowa okładka płócienna z nazwą pracy np. Praca Licencjacka, Magisterska, Dyplomowa, Doktorska. Dostępne są także okładki bez napisów. Oprawa maksymalnie do 300 kartek papieru standardowego 80g/m2.

oprawa_400

   

TERMOBINDOWANIE      

Doskonała prezentacja dokumentacji! Bardzo popularne okładki używane przez tysiące firm w Polsce. Przezroczysta okładka przednia z PCV uwydatnia kolory pierwszej strony Twojej dokumentacji i chroni ją przed uszkodzeniem i zabrudzeniem. Tylna część okładki wykonana jest z błyszczącego kartonu, nadającego elegancki charakter dokumentacji, a przy tym bardzo odpornego na zabrudzenia.

   

MIĘKKA OPRAWA KANAŁOWA PRAC    

Oprawa zaciskowa o twardym grzbiecie i miękkiej okładce z przodu przeźroczystej z tyłu tekturowej w uniwersalnym czarnym kolorze. Idealna do prac archiwalnych, prac zaliczeniowych, raportów, streszczeń menadżerskich i innych dokumentów wymagających poważniejszej oprawy.

 

metal_bind1_400_01

   
BINDOWANIE          

Jedna z najpopularniejszych i najtańszych opraw polegająca na spięciu pliku dziurkowanych kartek w miękki plastikowy grzbiet spiralny z przeźroczystą okładką wierzchnią i czarnym kartonowym tyłem. Oprawa maksymalnie do 500 kartek.

bindowanie_400


   

Uwaga! Istnieje możliwość otworzenia oprawionej już pracy i wymiany kartek lub okładki. Nie bierzemy jednak odpowiedzialności za ewentualne zniszczenia.

Można również pozostawić u nas pracę do oprawienia i odbiorać w późniejszym terminie.